İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İTO Sigortacılık Meslek Komitesi Başkanı Özgür Yılmaz’dan Cumhuriyetimizin 100. Yılı Mesajı

Ulusal bağımsızlık mücadelemizin ve Cumhuriyetimizin 100. yılında, bu büyük günün ülkemiz için aydınlık ve huzurlu daha nice 100 yılların müjdecisi olmasını diliyorum.
100 yıl önceki mücadele sonunda elde edilen kazanımların, Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının başlattıkları büyük direnişten aldığımız güç ve ilhamla, köklerinin dayandığı büyük mücadelenin başladığı o kutlu günün 100. yıl dönümünde, Kuvayı Milliye geçmişimizden ve geleneğimizden aldığımız güçle, ülkemizin geleceğini aklın öncülüğü, bilim ve sanatın yol göstericiliğiyle daha müreffeh günlere taşımak için daha fazla çalışacağız.
Bu mücadelemizde en büyük dayanağımız, fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür gençlerimiz başta olmak üzere tüm halkımızla birlikte ülkemizi çağdaş demokrasiler ve çağdaş uygarlıklar üstüne taşıyacağız.
Cumhuriyetimizin 100. yılında bize bu kararlılığı veren; egemenliğin halkta olduğu bu güzel yurdu kazandıran Mustafa Kemal Atatürk’ü, bütün silah arkadaşlarını, Milli Mücadelemizin tüm kahramanlarını bir kez daha minnet, saygı ve rahmetle anıyorum.
Nice yüzyıllara…Ne mutlu Türk’üm diyene.
Saygılarımla,Özgür YILMAZ
– İstanbul Ticaret Odası Sigortacılık Meslek Komitesi Başkanı
– Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sigorta Acenteleri İcra Komitesi Başkan Yardımcısı

Kaynak: Sigortahaber.com

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir